poniedziałek, 7 kwietnia 2014

zarabiaj + sun fashion

Cześć kochani :)


Niedawno byłem na sesji zdjęciowej czego efekty zobaczycie w dzisiejszym wpisie i w kilku kolejnych. Dzisiaj chce wam powiedzieć o stronie internetowej dzięki, której można zarobić małe lub większe pieniądze - to zależy zawsze od naszych chęci. 

Na czym to polega?
Zbieracie punkty przez lajkowanie fanpeagów, obserwowanie kont na facebooku i twitterze. Dana osoba ustawia sobie ile jest w stanie przeznaczyć punktów za lajk na jego fanpagu lub do zdjęcia. Zbieracie punkty lajkując strony, zdjęcia czy obserwując te konta a następnie zamieniacie te punkty na pieniążki! Możecie je wypłacić pocztą, na kartę bankową lub doładowaniem telefonu. To na prawdę fajna opcja. Podałem stronę  na asku i ludzie chwalą się ile już zarobili. Kwoty są bardzo różne. Jedni mówią, że po godzinie mają 3 zł a inni, że po tygodniu 20.

Wystarczy, że zarejestrujecie się ( link podam wam zaraz ). Później szukacie po prawej stronie ramki i wybieracie jedną z kilku propozycji do wyboru. Czyli np. lajkowanie stron na facebooku, udostępnanie zdjęć, obserwowanie kont itd. Nawet sami możecie wysłać swoją stronę i napisać ile punktów dajecie danej osobie za polubienie waszej strony. To bardzo łatwe! :)

teraz trochę konkretów :

Link do strony do zarabiania : klik
Link do kurtki na zdjęciu :
10 komentarzy:

 1. Kurtka jest meega zajebista ! :D <3
  http://black-stawberry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne zdjęcia :**

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki słodziak z Ciebie *_*

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakim aparatem robione zdjęcia ?

  OdpowiedzUsuń
 6. pozujesz jak baba http://ask.fm/skejcik21 :D

  OdpowiedzUsuń
 7. lel pewnie nawet nie wiesz ze masz na bluzie logo zespołu metalowego hahaha pedał

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialne zdjęcia *-* <333
  http://instagram.com/kara869

  OdpowiedzUsuń