niedziela, 31 sierpnia 2014

kaczor psychodela

Nieeeeeeeeeee!


Nie ma szans, że po codziennym wstawaniu o 14 godzinie nagle mam wstać o 7:00!
Dzisiaj spokojny dzień, nawet bardzo. Trzeba na jutro się wyspać i dobrze wyglądać haha :)
Powodzenia tym, którzy idą do nowych szkół!


Jednym z plusów dzisiejszego dnia jest sesja zrobiona przez Agnieszkę :)
Koszulka, którą nazwałem kaczor psychodela jest ze mną już kilka miesięcy ale zapomniałem całkowicie o zrobieniu postu i zdjęć w niej.

Wiecie co mi się przypomniało?

Miałem dla was zrobić post z wakacji w Portugalii i z BOOM festiwalu, na którym byłem. Mam już masę zdjęć i pomysłów w głowie dlatego w przyszłym tygodniu przygotujcie się na bardzoo dłuugą notkę dotyczącą tego wspaniałego wydarzenia :)

Miałem tak mnóstwo planów na wakacje ale część się nie udała. Kilka konkursów, na które nie miałem czasu przez ciągłe wyjazdy, ale niebawem już pojawi się konkurs specjalnie dla was więc bacznie obserwujcie czy coś nowego tutaj się nie pojawiło. Konkurs będzie polegał całkowicie na czymś innym. Będziecie musieli poświęcić godzinkę czasu aby znaleźć odpowiedź na moje pytanie, które zadam. Już nie mogę się doczekać!

Wreszcie konkurs gdzie trzeba coś na prawdę zrobić i troszkę się wysilić a nie zwykłe losowanie jak to zazwyczaj robiłem haha :)

Teraz pora na wisienkę na torcie!

Zdjęcia i krótki opis dzisiejszej stylizacji.
Bardzo prosta i nieco kolorowa. Uwielbiam wręcz tą koszulkę a spodnie wygrzebałem z szafy, które co ciekawe! Są z tej samej firmy. Nie wiem jakim cudem się zgubiły. Spodnie są postrzępione ale nie mają dziur, jest to jakby dodatkowa warstwa.
Koszulka natomiast jest jakby z bawełny a głowy kaczora są naklejone albo naprasowane, łatwo jest to sobie wyobrazić jakie są w dotyku.

Jak wam podobają się zdjęcia i dzisiejszy look? Jesteście przygotowani do szkoły? Ja nie mam zeszytów i nadal w głowie żyję wakacjami, w sumie dzisiaj ostatni dzień!Koszulka : klik

Spodnie : klik14 komentarzy:

 1. Czekam na konkurs! Koszulka śliczna :*

  OdpowiedzUsuń
 2. BOOMM ! Super stylizacja, notka, Cały jesteś EXTRA ! :* <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Super notka! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oo, ja czekam na konkurs bo ciekawie się zapowiada ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiejszy Look naprawdę super + wspaniała notka ;) ♥♡ ▶▶ Ola

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. The look is good for summer, good for autumn, good for spring and good for winter! 1 1 1 1 1 Galactic blessings reach you via the design of the shirt!

  OdpowiedzUsuń
 8. brałem udział w każdym konkursi i nigdy nie wygrałem, ale teraz mam chyba większe szanse :)

  Bardzo fajna notka i stylizacja ! =D

  OdpowiedzUsuń
 9. swietna notka! <3
  //AlaaNNM

  OdpowiedzUsuń
 10. we are in a crime in the galaxy moment! broker fashion for the children who are returning to school. the galaxy needs you to broker fashion daily until October 31st when fashion can be brokered every hour! then in November 2nd, a winter hiatus will begin.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zakochałam sie w tych spodniach *_*

  OdpowiedzUsuń