środa, 3 września 2014

co gdy pada deszcz


Hej!


Jestem pod bardzo wielkim wrażeniem! Ostatnio udało mi się dopaść bardzo ciekawy i oryginalny sposób na ochronę przed deszczem klik . Szczególnie przydaje się w roku szkolnym gdy nie chcemy brać ze sobą parasolki, przy której i tak zawsze ucierpi nasz plecak.

Wiem, że gdy go zamawiałem około miesiąca temu był w promocji więc pewnie kwestia czasu kiedy znowu będzie można go kupić taniej. W sumie cena za tak wygodną i praktyczną rzecz nie jest znowu taka wysoka.

Przy okazji opowiem wam o nowym t-shircie "the beatles", który nie powiem również wpadł mi w oko. Koszulka jest nieco mała jak na mnie ale to mój błąd przy wyborze rozmiaru :)

Pewnie jesteście zainteresowani jak minęło pierwszych kilka dni w szkole. Nie jest tak pięknie i kolorowo jak myślałem. Plan lekcji bardzo mnie rozczarował. Wyobrażałem sobie go nieco inaczej ale chodzą plotki, że się zmieni - o by nie na gorsze. Masa sprawdzianów i kartkówek już zapowiedziana - ciekawe jak znajdę czas żeby chociaż się wysikać a co dopiero zrobić wpis. Jedynie pociesza mnie myśl, że rok szkolny trwa kilka miesięcy a w drugim semestrze już nie będzie tak ciężko jak teraz.

No cóż... Zostaje mi tylko pokazać wam zdjęcia i wkleić linki do płaszcza, który już kilka razy mnie uratował.  Wiem, że wyglądam w nim komicznie haha ale cóż. Lepiej tak niż być mokrym, albo zgubić parasolkę :)


Płaszczyk przeciwdeszczowy : klik

Koszulka the beatles : klik

15 komentarzy:

 1. ooo nareszcie post! zapraszam do mnie
  innocent-fearless.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajebista ta koszulka *-* <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Japierdole.......

  OdpowiedzUsuń
 4. Kckckckckckckckck k kckckckckckckckckckckckckckckckckckckckckckckckckckc !!! <33333

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostajesz nominacje do "Liebster Award" gratuluję :) szczegóły :http://fotomypicture.blogspot.com/2014/09/nominacja_3.html :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wear your raincoat indoors for a quick moment to look toward the SOUTH and say A+! You'll get good grades in school. :) Ask for the BEATLES COMPASS. Everything, anything from the BEATLES and Crime in the Galaxy combined with Damian Buczek result in a win, win, win, win, win!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super notka <3

  OdpowiedzUsuń
 8. czy słuchasz w ogóle the beatles skoro masz z nimi t-shirt ??

  OdpowiedzUsuń
 9. Zajebista ta koszulka ! <3

  OdpowiedzUsuń